top of page
Image by Saif71.com

Smurtinio elgesio keitimo programa
 

Smurtinio elgesio keitimo programa

Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras vykdo mokymo programą ,,Smurtinio elgesio mažinimas“. Šios veiklos tikslas – taikant įvairius intervencinius modelius keisti smurtaujančių vyrų destruktyvų elgesį, smurtines reakcijas ir taip padėti apsaugoti smurto auką nuo pakartotinės agresijos.

Mokymo medžiagos turinį sudaro privalomas ir laisvai pasirenkamas modulis. Į privalomą modulį įeina individualus darbas (jo metu vyks individualios konsultacijos su psichologu ar socialiniu darbuotoju) ir grupinis darbas (jo metu psichologas ir socialinis darbuotojas ves struktūruotus terapinius užsiėmimus, koncentruotus į smurtinio elgesio keitimą). Laisvai pasirenkamas dalykas – grupiniai užsiėmimai. Jų metu dalyviai mokysis bendrauti su artimaisiais kasdienėje veikloje taikydami tai, ką išmoko dalyvaudami privalomojo modulio užsiėmimuose. Pasibaigus mokymams bus vykdomas pasiekimų vertinimas – žodžiu vyks kiekvienos temos apibendrinimas. Šioje programoje gali dalyvauti visi, norintys pašalinti, pakeisti smurtinį elgesį artimoje aplinkoje.

Ši mokymo programa yra dviejų tipų: 16 akademinių valandų kaina 208 € ir 8 akademinės valandos – 130 €

Asmenys kurie nori išmokti gyventi šeimoje be smurto, bet nenori dalyvauti programoje gali kreiptis į mūsų konsultantus individualioms konsultacijoms. 

Elgesio korekcijos programa

Šia programa siekiama, kad asmenys įsisąmonintų savo elgesį, suvoktų jo keitimo poreikį, galimybes bei pasekmes.

Programos tikslas – keisti dalyvių netinkamą elgesį taikant įvairius intervencinius modelius.

Mokymų struktūra 

1) individualus darbas (4 val. arba 6 val.),

2) grupinis darbas (4 val. arba 10 val.) .

Programos trukmė – 8 ir 16 val.

Programos kaina – 8 val. – 130,00 €, 16 val. 208,00 € arba su Lietuvos probacijos tarnybos siuntimu paslaugos teikiamos nemokamai.

Dalyviai:

1) asmenys, nukreipti probacijos tarnybos, policijos pareigūnų ir įpareigoti dalyvauti netinkamo elgesio koregavimo mokymo programoje;

2) asmenys, patys išreiškę norą keisti savo elgesį.

Picture1.png
bottom of page