top of page

TABER

Projektas apie aleksitimiją, emocinio sąmoningumo skatinimą, pasitikėjimo savimi stiprinimą, jaunų žmonių savęs tyrinėjimą ir savęs žalojimo supratimą.

TABER skatina darbo su jaunimu kokybės gerinimą, visų pirma stiprinant jaunimo srities organizacijų ir (arba) kitų suinteresuotųjų šalių bendradarbiavimą. Tai - konkretus programos „Erasmus plius“ tikslas jaunimo srityje.


Projekto metu rengiami seminarai apie aleksitimiją, emocinio sąmoningumo skatinimą, pasitikėjimo savimi stiprinimą, jaunų žmonių savęs tyrinėjimą ir savęs žalojimo supratimą visoms suinteresuotosioms šalims.


Šie seminarai bus parengti kaip atviri mokymo ištekliai visiems, dirbantiems su jaunimu, ypač su jaunais žmonėmis, kurie gali patirti aleksitimijos ir (arba) kitų emocinių sutrikimų simptomų arba kuriems gresia pavojus juos patirti.


Kiekvienas partneris surengs 3 dienų susitikimą ir praves 2 vienos dienos seminarus susijusiomis temomis, kurios gali padėti jauniems žmonėms stiprinti emocinį atsparumą ir mokyti su jaunimu dirbančius asmenis įgūdžių, kaip atpažinti atpažįstamus aleksitimijos simptomus ir kaip empatiškai padėti jaunam žmogui gauti vietinę profesionalią pagalbą.


Daugiau apie projektą - https://www.taber-project.eu/

FB: https://www.facebook.com/taberproject


Projekto ištekliai ir metodinė medžiaga:


Newsletter_3_TABER
.pdf
Download PDF • 2.03MB

Projekto galerija

bottom of page