top of page

Karjera ir savanorystė

VšĮ ŽISPB yra atvira, besiplečianti, auganti organizacija, kurioje laukiamas kiekvienas - ir patirties turintis savo srities ekspertas, ir karjeros kelią pradedantys ar persikvalifikuoti pasiryžę savanoriai, ir studentai - praktikantai, kurie, įpusėję studijas, ieško realios darbo patirties ir praktikos. 

Praktika

10 PRIEŽASČIŲ ATLIKTI PRAKTIKĄ PAS MUS:

1. MOKYSIESI IŠ PATYRUSIŲ. VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras” yra nevyriausybinė ne pelno siekianti organizacija, kuri turi jau 14 metų patirtį.

2. PRISIDĖSI PRIE NOVATORIŠKŲ IDĖJŲ ĮGYVENDINIMO. Čia gimsta ir yra įgyvendinamos socialinės iniciatyvos socialinio darbo ir neformaliojo švietimo srityje, teikiant paslaugas socialiai remtiniems ir socialiai atskirtiems asmenims bei grupėms.

3. PRAKTIKUOSIESI KŪRYBIŠKAME IR ENTUZIAZMU TRYKŠTANČIAME KOLEKTYVE.

4. PAŽINSI ŠIAULIŲ MIESTO IR REGIONO JAUNIMĄ. Mūsų biuro erdvėse dažnai lankosi jaunuoliai, kurie dalyvauja mokymuose, konsultacijose, bendrauja vieni su kitais ir augina įgūdžius, padedančius integruotis į darbo rinką arba grįžti į švietimo sistemą.

5. TURĖSI PROGĄ PRISILIESTI PRIE DARBO SU SOCIALINĘ ATSKIRTĮ PATIRIANČIAIS ASMENIMIS. Mes konsultuojame žmones su negalia, teistus asmenis, jaunimą iš vaikų globos namų, bedarbius, priklausomybių turinčius ir kitus žmones, kuriems reikia pagalbos integruojantis į visuomenę.

6. UŽMEGSI RYŠĮ SU KITOMIS ŠIAULIŲ NVO. Bendradarbiaujame ir palaikome ryšį su dideliu skaičiumi organizacijų.

7. PRISILIESI PRIE TARPTAUTINIŲ PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO.

8. TURĖSI DAUG ERDVĖS KŪRYBAI IR SAVIRAIŠKAI.

9. VISADA NEMOKAMA KAVA.

10. PRAKTIKOS VIETA MIESTO CENTRE.

 

Susisiek su mumis!

biuras@zispb.lt, +370 647 348 49

289457135_5600890566596211_4120449729382883566_n.png

Savanorystė

Viena pagrindinių VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuro” užduočių – savanorystės skatinimas ir įtraukties į bendruomenę stiprinimas per savanorišką veiklą. 

Esame akredituoti kaip siunčiančioji ir koordinuojančioji tarptautinės savanorystės organizacija.

Įgyvendindami projektus siekiame skatinti jaunų žmonių integraciją į darbo rinką būtent mokymosi darbo vietoje būdu, per pameistrystę, savanorystę. 

Dalyvavome projekte „Informal Gate Mentoring“ (Grundtvig), kurio tikslas – plėtoti savanorių neformalių mentorių struktūras ir mokymo metodus. Partneriai sukūrė metodinę medžiagą „Informal Gate Mentoring Training Programme“. Pagal kurią mokėme tikslinę grupę.

Dirbome su jaunais žmonėmis projekte „Atrask save“. Projekto tikslas – juos grąžinti į švietimo sistemą, suteikti jiems galimybę savanoriškai dirbti arba grįžti į darbo rinką. Skatiname jaunimo savanorystę užsienyje ir mūsų šalyje.

 

Norinčius įgyti darbo įgūdžių bei mūsų įstaigos veikla besidominčius jaunuolius kviečiame savanoriauti!

 

Ką galėtum veikti pas mus?


– padėti organizuoti veiklas negalią turintiems žmonėms;
– bendrauti su ilgą laiką nedirbančiais asmenimis ir padėti ieškotis darbo, padrąsinti, palaikyti;
– prisidėti prie renginių organizavimo OPEN atvirame jaunimo karjeros konsultavimo centre;
– savanoriauti mūsų socialinių tinklų paskyrų turinio kūrime;
– fotografuoti, filmuoti, montuoti video, maketuoti;
– kurti ir įgyvendinti tvaraus gyvenimo būdo idėjas.

bottom of page