top of page

Sun in the Age
Mindfulness for Resilience

Projektas siekia suteikti suaugusiųjų švietėjams žinių, kaip integruoti dėmesingo įsisąmoninimo praktikas į vyresnio amžiaus žmonių švietimą ir kasdienybę.

Projektas skirtas didinti vyresnio amžiaus žmonių atsparumą ir kurti metodus. Suteikti socialiniams darbuotojams, švietimo ir sveikatos priežiūros specialistams, dirbantiems su pagyvenusiais žmonėmis, naujų streso valdymo priemonių, pasitelkiant holistinius metodus, įskaitant REMIND techniką.

Projekto trukmė – nuo 2022-12-31 iki 2024-12-30

Apie projektą


Projekto metu bus rengiamos specialios REMIND praktikos (“Atsipalaidavimas, meditacija, sąmoningumas”) mokymai, skirti tiek trečiojo amžiaus universitetų pedagogams, darbuotojams, specialistams, tiek suaugusiesiems, ypač vyresnio amžiaus žmonėms.

Keletas tyrimų įrodė, kad sąmoningumu pagrįstos praktikos veiksmingos mažinant vienatvę, stresą, lėtinę nemigą ir depresijos ar nerimo simptomus vyresnio amžiaus žmonių tarpe.

"Sun in the Age" skirtas vyresnio amžiaus žmonių vienatvės ir socialinės izoliacijos problemai spręsti, kuri pandemijos metu tapo dar labiau pastebima. Pagrindine problema tapo pagrindinių žmogiškųjų kontaktų trūkumas ištisus mėnesius ir kankinantis mirties baimės jausmas.

Projektas pateikia praktinių, nebrangių ir labai veiksmingų priemonių, padedančių geriau suprasti vidinius išgyvenimus ir pagerinti švietėjų darbo rezultatus. Specialistai sužinos, kaip jomis naudotis, kad, pasitelkę sąmoningą kvėpavimą ir kitas technikas, pagerintų savo psichinę sveikatą ir tarnystę kitiems. Susikaupimas, ramybė, kūrybiškumas, užuojauta ir besąlygiška meilė - tai tik keletas iš tų vidinių įgūdžių, kuriuos galima atrasti ir patobulinti.

Projektą kartu įgyvendins partneriai iš Ispanijos, Italijos, Graikijos, Makedonijos, Vokietijos ir Lenkijos.


Daugiau apie projektą: https://sunintheage.eu/

Projekto Facebook paskyra: https://www.facebook.com/sunintheageEUProjekto nr. 2022-1-LT01-KA220-ADU-000088994 

Projektą finansuoja – ERASMUS+ 
Projekto galerija

bottom of page