top of page

Psichoaktyvių medžiagų prevencija: „Pabėgimo kambarys“

Projektas skirtas psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijai tarp Šiaulių miesto jaunimo, naudojant inovatyvią „pabėgimo kambario“ metodiką

Projektas skirtas Šiaulių miesto jaunimo psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijai vykdyti, naudojant inovatyvią „pabėgimo kambario“ metodiką. Tikslas – ugdyti jaunuolių sąmoningumą, sprendimų priėmimo įgūdžius ir skatinti sveiką gyvenseną. Projekto metu bus kuriama, išbandoma ir nuolat tobulinama metodika, įtraukiant jaunimą į interaktyvias veiklas ir surenkant jų atsiliepimus, siekiant ilgalaikio poveikio visuomenės sveikatai.


Tikslas: Sukurti ir išbandyti „pabėgimo kambario“ metodiką, siekiant mažinti psichoaktyvių medžiagų vartojimą tarp jaunimo.


Uždaviniai:

1. „Pabėgimo kambario“ metodikos kūrimas, pritaikytos psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijai, skatinti refleksiją, sprendimų priėmimą ir bendradarbiavimą.


2. Periodinių prevencinių veiklų organizavimas Šiaulių miesto jaunuoliams „pabėgimo kambaryje“, skatinti sveiką gyvenseną ir informuoti apie psichoaktyvių medžiagų pavojaus prevenciją.


3. Surinkti duomenis ir atsiliepimus apie projekto poveikį, stebėti pokyčius jaunimo požiūryje apie psichoaktyvių medžiagų vartojimą, siekiant nuolat tobulinti veiklas.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis 2024 m. balandis – gruodis


Projektui skirta suma 6208 Eur


Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė



Projekto galerija

bottom of page