top of page

KOPA Joniškyje

Kompleksinės psichosocialinės paslaugos šeimoms (KOPA) Joniškyje

VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras nuo 2023 m. liepos mėnesio prisijungė prie projekto „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, kurio tikslas užtikrinti kompleksinių paslaugų šeimai teikimą ir plėtrą tikslinės grupės asmenims visoje Lietuvoje.

Projekto trukmė: 2023 m. birželis – 2029 m. liepa

 

Apie projektą


Kiekvienas asmuo kasdieniame gyvenime dažnai patiria įvairių iššūkių. Prieinama tinkama pagalba reikiamu metu, kol dar nėra iškilusios problemos arba kol jos dar nėra įsisenėjusios, taip pat esant krizinėms situacijoms, yra svarbi ir būtina, siekiant išvengti opių socialinių problemų kaip bedarbystė, skurdas, vaikų nepriežiūra, nevaldomų įtampų šeimos narių tarpusavio santykiuose. VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras kartu su projekto vykdytoju – Europos socialinio fondo agentūra – įgyvendina projektą Nr.07-007-P-0001 „Kompleksinės paslaugos (KOPA)“, skirtą suteikti asmenims, šeimoms ir bendruomenėms būtinus įgūdžius savarankiškai spręsti kylančias socialines problemas.

Projekto metu bus suteikiamos paslaugos, kurios apims individualias ir grupines konsultacijas asmenims patiriantiems sunkumus šeimoje ir gyvenime, bus vedami tėvystės mokymai, suteikiamos šeimos mediacijos paslaugos, vedamos socialinių įgūdžių grupės vaikams ir paaugliams. Projekto veiklos suplanuotos taip, kad kiekvienoje savivaldybėje būtų užtikrinamas paslaugų kompleksiškumas ir asmenims būtų suteikta galimybė dalyvauti visose veiklose pagal poreikį. 


Planuojama, kad iki 2029 metų kompleksinės paslaugos bus suteiktos 80 126 asmenų, iš jų 702 asmenims VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras planuoja suteikti paslaugas Joniškio savivaldybėje.

 

Asmenys, norintys gauti kompleksines paslaugas šeimai, turi kreiptis el. paštu r.monstvilaite@gmail.com

 

Projekto finansavimo suma: 60 018 043, 84 Eur. Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biurui Joniškio raj. sav. iš projekto skirta iki 514 174,65 Eur.

 

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis.

 

Daugiau informacijos apie projektą: https://www.esf.lt/veiklos…/kompleksines-paslaugos/1139Projekto galerija

bottom of page