Facebook Pixel Image

„Karšta tema“ – EDUMAP

Norime pasidžiaugti, kad mūsų projektas „Educational Materials for Substance Abuse Prevention“ buvo įvertintas ir šių metų Svietimo Mainu Paramos Fondas (SMPF) organizuojamuose „Kokybės konkurso 2023“ apdovanojimuose laimėjo specialiąją nominaciją „Karšta tema“. Šis įvertinimas dar kartą patvirtina mūsų įsipareigojimą kurti ir įgyvendinti inovatyvius bei reikšmingus projektus mūsų bendruomenei.
Mūsų organizacijos darbuotojai ir partneriai nuolat deda didžiules pastangas, siekdami ne tik informuoti, bet ir formuoti sveikesnę, šviesesnę ir saugesnę aplinką mūsų bendruomenei. Be jų pasiaukojimo ir aukščiausio profesionalumo, šis pasiekimas nebūtų įmanomas. Dėkojame jiems už jų neįkainojamą indėlį.
Dėkojame mūsų bendruomenei už nuolatinę paramą ir pasitikėjimą mūsų darbu. Jūsų palaikymas mums svarbus ir įkvepia toliau kurti ir įgyvendinti projektus, kurie daro tikrą įtaką mūsų bendruomenės gerovei.
Didelis ačiū visiems, kurie įsitraukė į mūsų veiklą ir padarė šį pasiekimą įmanomą. Mes džiaugiamės galėdami tęsti darbus, kurie turi tikrą įtaką ir skatina pokyčius mūsų bendruomenėje.♥️

0 Comments