Facebook Pixel Image

Kvietimas! 19-ti NVO pusryčiai ir dramos terapija emocijų laboratorijoje

Šį kartą NVO pusryčius kviečiame pasitikti su emocijomis. 
 
Paruošėme Jums dramos terapijos užsiėmimą emocijų laboratorijoje. Kadangi erdvė yra jaukiai nedidelė, galėsime priimti tik 25 dalyvius ir deja nei vieno daugiau. Kviečiame registruoti kuo skubiau ir užsiimti savo vietą. 
 
Emocijos yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, ir jos gali turėti didžiulį poveikį mūsų fizinei ir psichinei sveikatai bei kasdieniniam gyvenimui. Gyvenant įtemptą ir aktyvų gyvenimą, besirūpinant visa eile darbų ir nesibaigiančiu užduočių sąrašu tiesiog būtina rasti laiko pasirūpinti ir savo emocijomis. Nes pamiršus skirti joms dėmesio, galite dažniau pradėti jausti streso ir įtampos pasekmes, tokias kaip blogėjantys tarpusavio santykiai tiek darbe, tiek namuose. Ko pasekoje prastės darbo kokybė, silpnės rezultatai, mažės gyvenimo džiaugsmas, bus vis sunkiau rasti prasmę savo gražiuose darbuose.
 
🚀 Pristatysime Jums emocijų laboratoriją, kaip įrankį teikti dramos terapijos paslaugas. Savo kailiu galėsite patirti dramos terapijos efektą ir užsimotyvuoti išbandyti keletą metodų savo darbe, pritaikant užsiėmimus skirtingoms tikslinėms grupėms.
 
KADA?
🗓️ Lapkričio 29 d. 10 val. ačiū nevėluojantiems! 
 
KUR?
📍 P.Višinskio g. 34, Šiauliai  
https://maps.app.goo.gl/bpKKxwMNeteZttSP9
 
IKI spalvoto susitikimo! 🤩
19-ti NVO pusryčiai ir Dramos terapija emocijų laboratorijoje