Facebook Pixel Image

Naujas mėnuo, nauji NVO SOCIALINIAI PUSRYČIAI

Naujas mėnuo, nauji NVO SOCIALINIAI PUSRYČIAI – tęsiame jums ir sau duotus pažadus – prisidėti prie NVO bendradarbiavimo skatinimo Šiaurės Lietuvos regione.

Jau 18 – tą kartą kviečiame susirinkti ir pasibūti bendraminčių rate, atrasti naujų draugų ir partnerių, pasidalinti savo idėjomis bei paprašyti kitų patarti.

Kviečiame registruotis čia: https://lnkd.in/dFPk8Y-X

Kaip ir kiekvieni pusryčiai, taip ir šie bus su rimtais pristatymais ir naudingais patarimais. Šiuos socialinius pusryčius norime paskirti Pasaulinės psichikos sveikatos dienai (spalio 10 d.) paminėti.

Dauguma NVO dirba socialinėje srityje, padeda vienaip ar kitaip žmonėms, kurie sprendžia įvairias gyvenimo problemas. Kadangi patys dirbame šioje srityje, žinome, kaip dažnai socialiniame darbe susiduriama su iššūkiais ir, kaip lengva bepadedant kitiems, pamiršta save.

Šių pusryčių metu pristatysime jums #ŽvelkGiliau iniciatyvą ir supažindinsime su psichikos sveikatos iniciatyvos ambasadoriais, kurie pasidalins savo istorijomis ir atsakys į jūsų klausimus. Tuo pačiu pagrinėsime į kokį specialistą dėl kokios pagalbos rekomenduojama kreiptis: kada į psichologą, kada klausti psichoterapeuto, o kada psichiatro.


Susitinkame spalio 25 d. 10 val. pas mus, VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, 👉 https://lnkd.in/dj8S3fRd

Nepamirškite registracijos: https://lnkd.in/dFPk8Y-X

#zispb #nvosocialiniaipusryciai #zvelkgiliau #fundraising #pasaulinepsichikossveikatosdiena