Facebook Pixel Image

Emocijų laboratorijos testavimas. Home projektas.

Emocijos jau trykšta naujojoje mūsų Emocijų laboratorijoje, kurią įrenginėjame pasirašę sutartį su Šiaulių miesto savivaldybe, prisijungdami prie projekto HOME įgyvendinimo.
 
Norėdami būti tikri, kad mūsų Emocijų Laboratorija atitinka projekto dalyvių poreikius, prieš oficialų atidarymą organizavome bandomąją sesiją su mūsų biuro darbuotojais. Tai buvo puiki galimybė išsibandyti, ar viskas veikia, kaip suplanuota. Tuo pačiu tai buvo puikus komandinis užsiėmimas, padėjęs dar labiau vieniems kitus ir save pažinti.
—-
Emocijos yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, ir jos gali turėti didžiulį poveikį mūsų fizinei ir psichinei sveikatai bei kasdieniniam gyvenimui. Tačiau neretai mes pamirštame skirti pakankamai dėmesio savo emocijoms. Dėl to, galime jausti daugiau streso, kas įtakos mūsų tarpusavio santykius tiek darbe, tiek namuose.
 
#Emocijųlaboratorija – tai mūsų vadovių Asta Jaseliūnienė ir Gintarė Krenciūtė Černikienė idėja parvežta iš saulėtosios Graikijos. Tuo mūsų tarptautiniai projektai ir žavūs – įgauname ten patirties ir įsikvepiame naujoms veikloms.
Prie emocijų laboratorijos įrengimo fiziškai prisidėjo Gediminas Šemeta ir Gediminas Černikis, o emociškai ir kūrybiškai – Toma Burinskytė ir Eglė Pikšrytė – Naimavičienė. Projekto Home kuratorė Raimonda Monstvilaite. Kaip matote, visas būrys įsitraukėme, kurdami šią laboratoriją.

Esame itin dėkingi ir Šiaulių bankas už finansinę paramą, kuri nugulė jaukios kiliminės dangos pavidalu emocijų laboratorijoje. Šiaulių bankas pirmieji patikėjo šia mūsų idėja, dar prieš gaunant projekto finansavimą.
 
Projektu HOME siekiama stiprinti Lietuvos pajėgumus priėmimo ir ankstyvosios integracijos srityse, siekiant adresuoti dėl geopolitinės situacijos regione kylančius iššūkius ir pasirengi galimam migracijos srauto išaugimui dėl Rusijos karinės agresijos Ukrainoje. Daugiau apie projektą galite paskaityti čia: http://rb.gy/odsvv
 
Priemonė: dėl emocijų muziejaus viešinimo. Projekto Nr. HOME/2022/AMIF/AG/EMAS/TF1/LT/0013 „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“, finansuojamo iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo tematinę priemonę „Pagalbos ekstremaliosios situacijos atveju“
 
Daugiau apie projektą galite paskaityti čia: http://rb.gy/odsvv
 

Kiti rėmėjai: