Facebook Pixel Image

Komandos formavimo mokymai ŽISPB kolektyvui su Laura Šukiene

Šiandien, norime pasveikinti su Rugsėjo 1ąja – žinių ir mokslo diena – pozityviai žiūrinčius į mokymąsi, t.y. tuos, kurie tęsia mokslus, baigė tam tikrą mokslų etapą ar tik pradeda.

ŽISPB komandai mokymąsis yra tapęs kasdieniu įpročiu. Juk mokytis, tai augti ir tobulėti tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

ŽISPB vadovė supranta, kad efektyvios komandos neatsiranda savaime, o visas kolektyvas pritaria jai, kad informatyvūs ir naudingi mokymai negimsta iš oro.

 

 

Reikia investuoti nemažai išteklių siekiant suburti dirbančius žmones į komandas, o mokymai, kad teiktų itin didelę vertę besimokančiam turėtų būti paremti praktika. Siekdami kuo efektyviau dirbti savo komandoje ir mokymus Jums paruošti bei pravesti kuo naudingiau, nenustojame mokytis ir patys.

Vakar mūsų komanda smagiai leido laiką patys besimokydami kartu su Laura Šukienė apie kūno kalbą. Laura yra MUST’er Academy įkūrėja, kūno kalbos ir žmonių tipologijos mentorė ir karjeros konsultantė tiek jaunimui tiek suaugusiems.

Kodėl svarbu suprasti kūno kalbą?
“7 proc kalbos efektyvumo lemia žodžiai, 38 proc priklauso nuo balso tono, ir net 55 proc – nuo KŪNO KALBOS.” (A.Mehrabiano)
—————–
Primename, kad ir mes organizuojame Kūno kalbos mokymus Jums. Galite iš anksto jau registruotis. Mokymai planuojami lapkričio mėnesį:
Registracija http://rb.gy/rqfmu

+370 647 34849
biuromokymai@zispb.lt