Skubame pasidalinti praėjusios savaitės nuotykiais iš LTTA Atėnuose! 
 
Atėnuose, partnerių Socialinio hubo projekte MOVE&ACT visą savaitę vyko įkvepiantys LTTA mokymai.
 
~Pirmąją dieną jaunuoliai dalyvavo sesijoje “Design Your Dream European Identity”, kur kūrėme savo alternatyvius Europos pasus. Pasitelkę meno reikmenis ir pasų šablonus, išlaisvinome savo vaizduotę. Nuo gražių piešinių, atspindinčių mėgstamiausias Europos kryptis iki nuoširdžių, asmeninių vertybių, tikslų ir siekių. Atsiskleidė visų talentai ir kūrybingumas, sužinojome vienos kito požiūrį į europinę tapatybę! Kai pasai buvo baigti, dalyviai turėjo unikalią galimybę pasidalinti aptarti pasirinkimų prasmę ir pasidalinti savo idėjomis. Tokie pokalbiai skatina gilesnį bendruomenės jausmą.
~Antradienį jaunuoliai susipažino su 3D spausdintuvo veikimu! ️ Tai buvo nepaprasta galimybė pažvelgti į ateitį ir sužinoti apie šiuolaikines technologijas.
3D spausdintuvas yra naujos kartos technologijos įrankis, leidžiantis kurti trimačius objektus iš skirtingų medžiagų. Dalyviai sužinojo, kaip spausdintuvas skenuoja ir paverčia dizainus į fizinį objektą. Tokio išradimo dėka mūšį idėjos ir vizijos buvo pavaizduotos trimačiuose objektuose. 
Ši patirtis jungia technologijas su meniniais ir kūrybiniais gebėjimais, skatina jaunuolius atskleisti neribotas galimybes. 3D spausdintuvu gali būti sukurti daiktai, kurie gali būti naudingi kasdieniame gyvenime.
~Trečiadienį dalyviai turėjo fantastiškas orientacines varžybas Atėnų centre.
Vykusios orientacinės varžybos buvo nepakartojamas nuotykis, kurio metu dalyviai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir turėjo išskirtinę galimybę atrasti daugybę įdomių ir nematytų vietų!
Komandos turėjo įveikti užduotis, kurios reikalavo bendradarbiavimo, strategijos ir greito sprendimų priėmimo, nes laikas buvo ribotas.
Dalyviai ne tik išmoko orientuotis Atėnų mieste, bet ir atrado paslėptas oazes, meninius objektus, istorinius paminklus. Tai buvo ne tik nauja patirtis, bet ir įgytos žinios apie miesto kultūrą, istoriją ir architektūrą. 
~Ketvirtadienį jaunuoliai turėjo puikią galimybę aplankyti Atėnų Nacionalinį šiuolaikinio meno muziejų (National Museum of Contemporary Art Athens – EMST), kur pažvelgėme į šiuolaikinio meno kūrinius ir pasinėrėme į šiuolaikinio meno pasaulį. ️
EMST yra vienas iš svarbiausių meno muziejų Graikijoje, kuris talpina įvairių rūšių šiuolaikinį meną, įskaitant paveikslus, skulptūras, instaliacijas, fotografijas, vaizdo ir garso kūrinius bei daugelį kitų meno formų. Jame pristatomi tiek vietiniai, tiek tarptautiniai menininkai.️ Jaunuoliai išvydo ir įvertino šiuolaikinio meno eksponatus bei kūrinius, atspindinčius įvairias temas, idėjas ir kūrybinius požiūrius. Jie turėjo galimybę įsitraukti į meno kūrinių interpretaciją, pažinti menininkų įkvėpimo šaltinius ir suvokti šiuolaikinio meno raiškos būdus.
Taip pat jaunuoliai turėjo įdomią užduotį – sukurti socialinę istoriją, kuri padėtų kitiems žmonėms pasiekti Nacionalinį šiuolaikinio meno muziejų (EMST) Atėnuose. Jaunuoliai atliko išsamų tyrimą ir surinko informaciją, kad galėtų pateikti tikslų maršrutą, kaip pasiekti EMST muziejų. Istorijoje, kurią sukūrė jaunuoliai buvo pateikta informacija apie artimiausią viešojo transporto stotelę, keliavimo maršrutus, pastebėtinus objektus ar orientyrus, taip pat naudingi patarimai, kaip pasiekti muziejų. Paveikslėlių, žemėlapių, kitų vizualinių elementų dėka, informacija istorijoje buvo aiškesnė ir lengviau suvokiama.
Tai buvo puiki galimybė suprasti, jog dalintis informacija ir padėti kitiems yra labai svarbu. 
~Penktadienis buvo paskutinė diena Graikijoje. Šią dieną jaunuoliai turėjo progą pristatyti savo sukurtas socialines istorijas, pasidalinti savo kūrybiškais darbais ir pasakojimais✨
Be to jaunuoliai buvo apdovanoti pažymėjimais už dalyvavimą visuose projekto renginiuose.
Savaitė kupina veiklos, naujovių, žinių ir patyrimų prabėgo nepastebimai.
Įspūdžiai ir prisiminimai išliks ilgam ir bus pagrindas ateities susitikimams