Facebook Pixel Image

Rebuild komandos išvyka į Briuselį

OPEN jaunuoliu komanda sėkmingai dalyvavo “Rebuild” projektų prezentacijoje Briuselyje ir pristatė savo Žaliojo stogo idėją.

“Rebuild” yra bendruomeninė organizacija, kurios tikslas yra skatinti darnų miesto vystymąsi, taikant tvarias ir inovatyvias idėjas. Mūsų komanda buvo dalis šio projekto ir pristatė savo žaliojo stogo idėją – įrengė žalią stogą Šiaulių jaunimo centre, savo rankomis pagamino lauko baldus ir apsodino augalais. Jie iškėlė šią idėją kaip vieną iš tvaraus miesto vystymosi būdų, kuris gali padėti spręsti kelias problemas, susijusias su miesto kaitra ir vandens valdymu. Taip pat pabrėžė, kad žaliųjų stogų įrengimas yra paprastas ir prieinamas daugeliui žmonių.

Jaunuoliai turėjo galimybę bendrauti su kitomis organizacijomis ir pristatyti savo idėjas plačiai auditorijai. Taip pat turėjo galimybę pamatyti kitų miestų tvarumo ir darnios plėtros projektus, kurie suteikė naujų idėjų ir perspektyvų.

Didžiuojamės jūsų darbu ir norime paskatinti visus jaunus žmones tęsti tokias iniciatyvas, nes mes visi galime prisidėti prie bendros tvaraus miesto vystymosi misijos.

Ačiū už jūsų įnašą ir laukiame jūsų ateities projektuose, kurie tikrai pakeis mūsų miestų ateitį!

0 Comments