Facebook Pixel Image

Mokymai “Jaunimo finansinio raštingumo ir verslo idėjų kūrimo”

Šiandien OPEN atviroje jaunimo erdvėje vyko reikšmingi projekto Sepal (“Supporting Employment Platform through Apprenticeship Learning – SEPAL”) mokymai, skirti jaunimo finansiniam raštingumui ir verslo idėjų kūrimui. 
 
Dalyviai gavo vertingų žinių ir patarimų, kaip efektyviai planuoti savo finansus ir investicijas, kaip kurti ir plėtoti savo verslą bei kaip sukurti gerą verslo idėją.
 
Viena iš svarbiausių temų buvo apie marketingą ir jo svarbą verslui. Dalyviai sužinojo, kaip kurti skirtingas reklamas skirtingoms auditorijoms, remiantis 4 P (produktas, kaina, vieta, reklama) principu. Taip pat buvo aptarta gerų marketingo strategijų, pavyzdžiui, Coca-Cola reklama, kuri yra žinoma visame pasaulyje ir turi labai gerą įvaizdį.
 
Dalyviai gavo patarimų apie verslo angelus ir kaip jie gali padėti verslui pasiekti aukštumų. Verslo angelai yra patyrę verslininkai ar investuotojai, kurie gali suteikti finansinę paramą ir patarimus naujiems verslininkams.
 
Šie mokymai buvo labai naudingi jaunimui, kurie nori įgyti svarbių žinių ir įgūdžių finansų ir verslo srityse.
 
Dalyviai turėjo galimybę gauti patarimų iš patyrusių lektorių. Tikimės, kad šie mokymai padės jaunimui pasiekti savo tikslus ir sukurti sėkmingą verslą ateityje.

0 Comments