Facebook Pixel Image

Kviečiame teikti pasiūlymus NVO veiklos stiprinimui

VšĮ ŽISPB įgyvendinamas projektas “NVO institucinių gebėjimų stiprinimas Šiaulių regione” jau artėja prie finišo tiesiosios.
 
Džiaugiamės nuveiktais darbais ir kviečiame prisidėti prie paskutinio etapo!
 
Suorganizavome ketverius “NVO socialinius pusryčius” visame Šiaulių regione – Joniškyje, Naujojoje Akmenėje, Kelmėje ir Šiaulių mieste. Kiekvienus iš jų video reportažuose bei straipsniuose nušvietė portalo “Etaplius” komanda. Problemos, klausimai, kasdienio NVO gyvenimo aktualijos neliko už kadro.
 
Surengėme mokymus “NVO lėšų pritraukimo strategijos” visuose keturiuose miestuose ir netgi peržengėme Šiaulių regiono ribas, nes dalyviai atvyko iš visos Lietuvos. Nemokami, profesionalių ir patyrusių savo srities žinovių Ievos Adomaitytės-Subačienės bei Giedrės Šopaitės-Šilinskienės mokymai sulaukė puikių atsiliepimų ir įkvėpė naujiems projektams.
 
Dabar atėjo laikas pateikti siūlymus savivaldų NVO taryboms ar kitiems savivaldos organams, skirtus NVO veiklai stiprinti ar teisinei bazei gerinti. Renginių metu surinkome nemažai informacijos, tačiau dar kartą kreipiamės į jus ir kviečiame siųsti mums savo įžvalgas, kaip dar būtų galima palengvinti NVO kasdienybę. Lauksime komentarų po šiuo įrašu arba laiškų į el.p.: j.brazauskiene@zispb.lt.
 
Projektą “NVO institucinių gebėjimų stiprinimas Šiaulių regione” finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

0 Comments