Facebook Pixel Image

“NVO socialiniai pusryčiai” Naujojoje Akmenėje

Įvyko dar vieni “NVO socialiniai pusryčiai”! Buvome svetingai priimti Akmenės rajono savivaldybėje, kur susirinko NVO, bendruomeninių organizacijų bei savivaldos atstovai.
 
Kuo daugiau keliaujame ir bendraujame su nevyriausybininkais, tuo aiškiau matome jų iššūkius. Įžvelgiame daug panašumų visuose aplankytuose rajonuose.
 
Dažniausiai skambėjusi problema – konsultacijų trūkumas rašant projektus ir rengiant jų ataskaitas. Bendruomeninių organizacijų vadovai dažniausiai yra visuomenininkai, kurie negauna atlygio, tačiau ir platesnių žinių šiomis temomis dažnai pritrūksta. 
 
Susirinkusieji sakė, kad tokius susitikimus reiktų organizuotis dažniau, dalintis savo patirtimi ir mokytis vieniems iš kitų.
 
Išgirdome ir labai gražių istorijų apie tai, kaip į savanoriškus darbus įsitraukia kaimų žmonės su šeimomis, koks aktyvus jaunimas, kaip dažnai sulaukiama finansinės paramos iš rajono savivaldybės.
 
Dėkojame už šiltą priėmimą ir lauksime jūsų mokymuose “NVO lėšų pritraukimo strategijos” Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje gruodžio 7d. 9 val.

0 Comments