Facebook Pixel Image

“NVO socialiniai pusryčiai” Šiauliuose jau duoda vaisių

Aštuntuosiuose “NVO socialiniuose pusryčiuose” Šiauliuose vėl susirinko gausus būrys NVO ir bendruomeninių organizacijų atstovų. Šįkart nemažai dalyvių atvyko iš Šiaulių rajono, taip pat sulaukėme svečių iš Mažeikių bei Telšių. 
 
Prie ne pirmą kartą dalyvaujančiųjų prisijungė kaimų bendruomenių, sporto organizacijų, Šiaulių rajono vietos veiklos grupės, Šiaulių rajono kultūros centro atstovai.
 
DŽIAUGSMAI IR LŪKESČIAI
 
Jau prisistatymo metu išgirdome, kad ankstesni “NVO socialiniai pusryčiai” padėjo atrasti vienas kitą bendriems renginiams, projektams ir net kelionėms.
 
Šiaulių “Bočiai” ir Šiaulių artrito draugija “Artis” džiaugėsi nauja draugyste su VšĮ “Edukaciniai projektai”  bei “Maisto bankas” 👏
 
Daugelis organizacijų sakė, kad atėjo ieškoti ne tik naujų žinių, bet ir partnerių projektams, skleisti informaciją apie savo teikiamas paslaugas, organizuojamus renginius.
 
AKTUALIJOS
 
Bene aktualiausias klausimas buvo – kodėl NVO atstovams sunku rasti kalbą su savivalda? Kodėl būna neaiškūs projektų vertinimo kriterijai ir kodėl vertinimas kartais užtrunka ilgai? Kodėl NVO teikiamos paslaugos būna neįvertinamos?
 
Taip pat bandėme aiškintis, kokias kompetencijas reiktų kelti NVO atstovams. Vieningai sutarta, kad labiausiai reikalingos praktinės žinios apie projektų rengimą, komandos būrimą ir motyvavimą, viešąjį kalbėjimą.

0 Comments