Facebook Pixel Image

“NVO pusryčiai” Kelmėje – aktualūs ir reikalingi

Dar vienas produktyvus susitikimas įvyko Kelmėje su NVO, bendruomenių, Vietos veiklos grupės atstovais, NVO tarybos pirmininke. Kelmės turizmo ir verslo informacijos centre diskutavome apie didžiausius sunkumus ir kaip būtų galima juos palengvinti.
 
Pagrindiniai iššūkiai Kelmėje yra metinių ataskaitų pildymas, didelė konkurencija finansavimo sektoriuje, kylantys komunalinių paslaugų kaštai, nešildomos bendruomenių salės ir sumažėjęs gyventojų aktyvumas po pandemijos. 
 
Taip pat organizacijų vadovai pabrėžia, kad jiems trūksta žinių, kadangi turi išmanyti visas reikalingas sritis – projektų rašymą, koordinavimą, buhalteriją ir kt. Juolab, kad tai dažniausiai yra savanoriška veikla, kuri laikosi iš entuziazmo telkti bendruomenę ir kurti geresnį gyvenimą.
 
Mes išgirdome jūsų problemas ir kviesime į mūsų organizuojamus mokymus jums aktualiomis temomis 
 
Projektą “NVO institucinių gebėjimų stiprinimas Šiaulių regione” finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
 
Kviečiame prisijungti prie Šiaulių regiono NVO Facebook grupės, kur dalinamasi informacija, naujienomis ir diskutuojama rūpimais klausimais: https://www.facebook.com/groups/1903911556625099

0 Comments