Facebook Pixel Image

NVO “Socialiniai pusryčiai” keliaus po Šiaulių regioną

VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras Šiauliuose organizuoja kasmėnesinius “NVO socialinius pusryčius”, kuriuose renkasi gausus būrys NVO atstovų. Matydami didžiulę bendradarbiavimo naudą renginį keliame į kitas regiono vietas.
Pirmoji mūsų išvyka – į Joniškį. Susitikime spalio 28 d.10 val. Joniškio turizmo ir verslo centre (Žemaičių g. 9).
 
Kviečiame dalyvauti visus Joniškio ir aplinkinių rajonų NVO, bendruomeninių organizacijų atstovus ir tuos, kam aktualios su NVO susijusios temos. Kurkime partnerystę, bendradarbiaukime ir mokykimės vieni iš kitų!
 
SUSITIKIMO TEMOS:
 
– Kaip gyvena jūsų NVO, su kokiomis problemomis susiduriate?
 
– Finansavimo šaltiniai ir galimybės;
 
– Teikiamų paslaugų/organizuojamų veiklų kokybė;
 
– Kaip išmatuoti veiklos poveikį ir viešąją naudą bendruomenei?
 
– Tinklaveika ir bendradarbiavimas;
 
– Ką NVO gali pasiūlyti regionui ir kaip įvertinti naudos gavėjų ir regiono poreikius?
 
Septynis NVO socialinius pusryčius rengėme savo iniciatyva. Toliau šią idėją vystome įgyvendindami projektą “NVO institucinių gebėjimų stiprinimas Šiaulių regione”.
 
Ne tik organizuosime bendrus susitikimus, bet ir rengsime mokymus Jums aktualiomis temomis, ieškosime bendrų sprendimų, kaip pagerinti NVO kasdienybę.
 
Tikimės, kad šis projektas taps nuoseklia bei ilgalaike iniciatyva, kuri prisidės prie NVO teikiamų paslaugų plėtros bei organizacijų įgalinimo aktyviau dalyvauti priimant viešojo valdymo sprendimus, taip pat ir mažiau aktyvių NVO sektoriaus narių aktyvumo didinimo regione.
Projektą finansuoja Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
 
REGISTRACIJA Į “NVO SOCIALINIUS PUSRYČIUS”:
 
Taip pat kviečiame prisijungti prie Šiaulių regiono NVO Facebook grupės, kur dalinsimės informacija, naujienomis ir diskutuosime rūpimais klausimais: https://www.facebook.com/groups/1903911556625099
 

0 Comments