Facebook Pixel Image

Ieškote vietos praktikai ar savanorystei? Užsukite

Šiandien mus aplankė Šiaulių valstybinės kolegijos socialinio darbo studentai. Jaunimo atvirame karjeros konsultavimo centre OPEN pasakojome apie VŠĮ ŽISPB veiklą. Aptarėme praktikos ir savanorystės galimybes.
 
Studentus labiausiai sudomino tai, kad mūsų įstaigoje galima įgauti praktikos su įvairiomis asmenų grupėmis – jaunimu, vaikais, suaugusiaisiais, senjorais, neįgaliaisiais, ilgalaikiais bedarbiais, globos namų auklėtiniais, iš įkalinimo įstaigų išėjusiais žmonėmis ir kt.
 
Motyvacijos stiprinimui, integracijai į visuomenę mūsų įstaiga pasitelkia novatoriškus metodus, taiko savo sukurtas programas, tad mes labiausiai laukiame kūrybiškų, dinamiškų ir lanksčių žmonių.
 
Ypatingai atkreipėme dėmesį į savanorystę – pagalbą jauniems socialiai pažeidžiamiems žmonėms. Parodėme filmukus apie patyriminius mokymus socialiniams įgūdžiams stiprinti, supažindinome su tarptautiniais projektais, galimybėmis semtis patirties kitose šalyse.
 
Norintys atlikti praktiką ar savanoriauti studentai gali susisiekti tel.nr. 8 601 46032 (Gintarė) arba 8 625 75581 (Jūratė).

0 Comments