Facebook Pixel Image

Projekto WOMIN baigiamieji darbai dėliojami Šiauliuose

Rugsėjo 6-7 dienomis Šiauliuose lankėsi tarptautinio projekto “Moterų darbo, verslumo įgūdžiai ir kompetencijos” (WOMIN) partneriai iš Jungtinės Karalystės, Turkijos ir Rumunijos.
 
VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras” kartu su WSX Enterprise Make A Dream Publishing Ltd, PROWORK, BOSEV ir BUCOVINA įgyvendina paskutinį projekto etapą.
 
Rugsėjo gale pasirodys du pagrindiniai intelektiniai produktai – mokymų programa ir skaitmeninis įrankių rinkinys. Visa tai skirta moterų socialiniams, skaitmeniniams ir verslumo įgūdžiams tobulinti.
 
WOMIN projekto tikslas – suteikti daugiau galimybių suaugusioms moterims tobulinti jų verslumo kompetencijas ir padėti joms integruotis į darbo rinką. Sukurti produktai suteiks suaugusiųjų švietėjams, mokymų vadovams įrankių, skirtų sustiprinti jų ir besimokančiųjų verslumo ir skaitmeninius įgūdžius bei kompetencijas.
 
Sukurti įrankiai yra kūrybiški, įtraukiantys – video, žaidimai, testai, užduotys skaitmeninėje erdvėje.
 
Pagrindinės temos:
 Lankstumas
 Komunikacija
 Laiko valdymas
 Kritinis mąstymas
 
Mokymų programa ir skaitmeninių įrankių rinkinys bus išversti į visas projekto partnerių kalbas: lietuvių, olandų, anglų, rumunų ir turkų.
 
Šiuo metu jau galima rasti medžiagą specialiai sukurtoje svetainėje – kol kas tik anglų kalba. Nuoroda: www.womineu.com

0 Comments