Facebook Pixel Image

Statykime namus kartu! Kviečiame paremti

“Nauja pradžia” – globos namai gamtos apsuptyje.
 
Tai idėja, kuri su jūsų pagalba gali virsti realybe. Šiaulių rajone, Gilvyčių kaime, įsigijome dviejų aukštų pastatą – buvusią mokyklą, kuri net būdama tuščia vis dar traukia savo jaukumu. Toks pastatas negali virsti vaiduokliu vien todėl, kad stovi atokioje gyvenvietėje. Suteiksime jam antrą gyvenimą, priglausdami jame žmones, kuriems to reikia labiausiai! 
 
Globos namuose „Nauja pradžia“ po vienu stogu sutelksime senelių, asmenų su negalia globą ir slaugą, socialinės priežiūros paslaugų teikimą tėvams, integracijos į darbo rinką, reabilitacijos ir socialinio verslo patirtį!
 
Jūsų parama prisidės prie šiuolaikiškų globos namų gamtos apsuptyje įkūrimo, darbo vietų kaime steigimo, bendruomeniškumo stiprinimo. Didžiausios investicijos reikalingos remontui ir įrengimui, o gyvybę jame įžiebs kūrybiškas, darbštus VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuro” kolektyvas.
 
Įstaiga su socialinę atskirtį patiriančiais žmonėmis dirba daugiau kaip 10 metų – kuria ir įgyvendina įvairias novatoriškas socialines iniciatyvas socialinio darbo ir neformaliojo švietimo srityje, teikiant paslaugas socialiai remtiniems ir socialiai atskirtiems asmenims, grupėms.
 
NUO KO VISKAS PRASIDĖJO?
 
2015-2017 metais įgyvendinome Erasmus+ projektą “Meno panaudojimas siekiant gerinti žmonių psichologinę sveikatą socialinėje priežiūroje” ir lankėmės pažangiausiose globos namuose Italijoje, Airijoje, Vokietijoje.
 
Partnerių įkvėpti net keletą metų gvildenome idėją surinkus gerąsias Europos patirtis stiprinti globos paslaugų Šiaurės Lietuvoje prieinamumą ir įsteigti namus, kuriuose kiekvienas jaustųsi laimingas ir saugus.
 
Nuo tada – mokėmės, domėjomės, ieškojome ir štai – prasideda naujas kūrybinis kelias!
 
KAIP GALITE PAREMTI?
 
Pervesdami lėšų į šią sąskaitą: LT54 7300 0101 6731 0407 VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras”, Swedbank, SWIFT HABALT 22.
 
– Prisidėdami savanorišku darbu, statybinėmis medžiagomis, baldais ar kitais naujiems namams reikalingais daiktais.
 
Gyventojo pajamų deklaravimo metu skirdami 1,2 proc.
 
Esame dėkingi visiems, skyrusiems mums GPM dalį. 2020 m. surinkome 82,83 eur, 2021 m. – 462,22 eur, 2022 m. – 1086,05 eur. Šie pinigai bus panaudoti architektūrinių sprendimų parengimui.
 
Pirmas žingsnis – surinkti 16 tūkt. eurų paramos pastato projektui parengti.
 
DĖKOJAME UŽ „NAUJĄ PRADŽIĄ“!
 
Daugiau naujienų: https://www.facebook.com/gilvyciuseneliunamai  https://www.facebook.com/gilvyciuseneliunamai

0 Comments