Facebook Pixel Image

Savanorystė leidžia išmėginti naujas roles

“Ką daryčiau, jei nesavanoriaučiau? Būčiau namuose, trinčiausi kieme, o dabar kažką naujo išmoksiu, sužinosiu”, – sako VšĮ “ŽISPB” jaunimo projektų dalyvis, Joniškio A.Raudonikio meno mokyklos atviro jaunimo centro savanoris Gabrielius Stulgis.
 
Viskas prasidėjo dar gegužės mėnesį, kai VšĮ “ŽISPB” jaunimo konsultantė netikėtai susitiko su Gabrieliumi jaunimo centre ir pakalbino apie ateities planus, klausė, kokios pagalbos reikėtų.
Paaiškėjo, kad savanorystė šiam vaikinui – tobulas variantas, o per SEPAL projektą jį galima remti ir finansiškai. Jaunimo centro darbuotoja pasiūlė užsiregistruoti jaunimo savanoriškos tarnybos programoje. Taip nuo liepos 1d. prasidėjo Gabrieliaus savanorystės kelias.
 
Pasipylė naujos veiklos ir iki šiol nebandyti vaidmenys. Gabrielius pasirodė Joniškio miesto šventės eisenoje, prekiavo skanumynais prie lauko kino, dienos stovykloje žaidė su vaikais, keliavo į Vilnių susipažinti su Žygimanto Augusto ir Abiejų Tautų Respublikos istoriniu paveldu.
 
KAS TOLIAU?
Gabrielių taip sužavėjo savanorystės idėja, kad norėtų išbūti šioje rolėje maksimalų laiką – 6 mėnesius. Taip pat svajoja dalį savo laiko atiduoti savanorystei futbolo stovyklose ir skatinti vaikų susidomėjimą sportu. Vaikinas pats kasdien treniruojasi ir dalyvauja Lietuvos antrosios lygos futbolo varžybose.
 
SAVANORIAUTI GALITE IR JŪS
Susisiekite su mumis, jeigu norite tapti savanoriu. Galbūt atrasite save vaikų dienos centro veiklose, jaunimo erdvės kūrimo procese, suaugusiųjų socialinių dirbtuvių užsiėmimuose, o galbūt įsitrauksite į mūsų veiklos viešinimą socialiniuose tinkluose, fotografavimą, video kūrimą ar rašymą.
 
Mūsų kontaktai: biuras@zispb.lt, +370 647 348 49

0 Comments