Facebook Pixel Image

Komandos stiprinimui – charizmatiškas lektorius iš Italijos

Kad batsiuvys neliktų be batų! VšĮ “ŽISPB” komanda pasikrauti baterijų susirinko būsimuose Gilvyčių senelių namuose “Nauja pradžia”. Kol kas tai neseniai įsigytas tuščias pastatas, tačiau mūsų komanda su savo kūrybiškumu gyvybės įneša visur.

Lietų pavertėme proga pasislėpti kvepiančiame jazminų krūme, o tuščią mokyklos foje – galimybe sugulti ant kilimėlių ir medituoti su charizmatišku “Art of Living” lektoriumi, kriminologu, aktoriumi ir muzikantu iš Italijos Giorgio Minneci. 

Giorgio savo šalyje jau 18 metų veda meditacijos ir kvėpavimo programą “Prison Smart” kaliniams ir programą “Breath Smart” iš įkalinimo įstaigų išėjusiems asmenims. Šiuo metu lektorius dirba keturiuose Italijos kalėjimuose, ypatingai dažnai susiduria su seksualiniais nusikaltėliais, nužudymus įvykdžiusiais asmenimis ir, kaip pats sako, Italijos mafija. Iš pradžių jis dirbo kaip savanoris, bet dabar šios programos Italijoje pripažintos kaip itin veiksmingos ir tapo privalomomis. 

Išbandėme keletą konfliktų valdymo, atsipalaidavimo ir streso šalinimo metodų. Nuo komandinių žaidimų perėjome prie sąmoningo savo kūno suvokimo, kvėpavimo, minčių, jausmų stebėjimo ir gilaus atsipalaidavimo. Giorgio ne tik pasidalino savo patirtimi, bet ir priminė, kaip svarbu pasirūpinti savimi, ypač darbe su žmonėmis.

Tikimės, kad greitai nuostabios gamtos prieglobstyje, Gilvyčiuose, duris atvers jaukūs senelių namai “Nauja pradžia”. Daugiau informacijos apie tai: https://www.facebook.com/gilvyciuseneliunamai   

0 Comments