Jaunas darbuotojas – paspirtis jaunai įmonei

VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros” vystomų jaunimo projektų dalyvį Modestą Noreiką galima įvardinti kaip sėkmingos reintegracijos į darbo rinką pavyzdį.
 
Modestas jau trečią mėnesį sėkmingai darbuojasi įmonėje UAB “TMG Sports Vehicles”. Jis – vienas šios Joniškyje įsikūrusios bendrovės meistrų, kurie perdaro mikroautobusus į transportą sportiniams žirgams vežti. 
 
Kaip sako Modestas, darbas dinamiškas, įdomus, komandinis, reikalaujantis kasdien mokytis ir tobulėti. Puikiai tinkamas jaunam žmogui! Jaunimo projektų konsultantai nuolat palaiko ryšį, remia kelionpinigiais, kad jaunuolis kuo ilgiau išsilaikytų darbo rinkoje.
 
“Jaunų darbuotojų visada laukiame ir tikrai jų norime. Čia reikia greitai mokytis, turėti fizinės ištvermės. Smagu, kai investavus savo laiką į darbuotojo paruošimą, jis lieka dirbti ilgam. Tikiuosi, kad taip bus ir su Modestu”, – sako Saulius Štarevičius UAB “TMG Sports Vehicles” direktorius.
 
Jis teigia, kad ne tik jauniems darbuotojams, bet ir jaunam verslui labai svarbus palaikymas, tad bet kokie paramos projektai yra į naudą. Per mėnesį įmonė pagal specialius užsakymus pagamina 5-6 mikroautobusus, kuriuos parduoda į Angliją, Airiją, tikisi savo veiklą plėsti.
 
KVIEČIAME DALYVAUTI JAUNIMO PROJEKTUOSE
 
Jeigu tau 18-29 metai, kūrybiškai, neformaliai, efektyviai padėsime rasti atsakymus ir pasiūlysime savo paramą.
 
PASLAUGOS NESIMOKANTIEMS, NEDIRBANTIEMS:
 
Individualios ar grupinės konsultacijos
 
Motyvavimas
 
Karjeros orientavimas
 
Pagalba su CV rengimu
 
Profiliavimas
 
Pasirengimas darbo pokalbiui
 
Darbinių įgūdžių stiprinimas
 
Taip pat siūlome kompiuterinio raštingumo ir verslumo pagrindų mokymus, organizuojame susitikimus su darbdaviais, sėkmingais savo srities specialistais.
 
KAI PRADEDI DIRBTI, DALYVAUTI PAMEISTRYSTĖS PROGRAMOJE AR SAVANORIAUTI:
 
Palaikymas darbo vietoje, pameistrystės ar savanorystės metu
 
Kelionpinigiai vykimui į darbovietę (pameistrystės ar savanorystės vietą) ir iš jos
 
Pagalba, organizuojant mentorystę
 
Norite dalyvauti? Užpildykite anketą: https://forms.gle/r66WBK9uEgty63sN8
arba susisiekite: Gintarė Januševičienė +37060146032 g.januseviciene@zispb.lt

0 Comments