Facebook Pixel Image

Socialiniuose pusryčiuose – projektų vystymo tema

Mūsų organizuojamuose socialiniuose pusryčiuose šįkart su Šiaulių nevyriausybinėmis organizacijomis susitikome VšĮ “Edukaciniai projektai” vaikų dienos centre. Labai į temą! Prie rimtų problemų ėjome per žaidimą – lyg vaikai.
 
Pasinaudojome mūsų specialistų vedama dizaino mąstysena (angl. Design Thinking) tam, kad išgrynintume problemas ir atrastume atsakymus. Šiame procese puikiai pasitarnavo “Lego” kaladėlės – sprendimus rankos pačios atrado.
 
Rinkomės ne tik artimiau susipažinti ir atrasti bendradarbiavimo taškų, bet ir diskutuoti, kaip išsigryninti projektų idėjas bei jas įgyvendinti.
 
Organizacijų atstovai išskyrė tokias problemas kaip motyvacijos, atsakomybės prisiėmimo trūkumas, vienišumas. Patys nustebome, kiek daug galima sugeneruoti idėjų bei jų įgyvendinimo būdų vien sėdint bendrame rate, kalbant, dėliojant kaladėles.
 
Tikimės, kad po šio susitikimo ne tik gims naujų projektų Šiauliuose, bet ir mūsų draugystė su šiomis NVO dar labiau sustiprės.
 
Dėkojame, kad užsukote pas mus: Maisto banko Šiaulių padalinys, Šiaulių vyskupijos šeimos centras, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugija, asociacija “Finansiniai akcentai”, Šimšės bendruomenė, Šiaulių vyskupijos “Caritas”, Lietuvos pensininkų sąjunga “Bočiai”, VšĮ “Edukaciniai projektai”.
 
Socialinių pusryčių idėjos autorė, VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuro” vadovė Asta Jaseliūnienė džiaugiasi, kad tai jau 5-ieji socialiniai pusryčiai ir kiekvienuose iš jų paliestos skirtingos temos, prisijungia vis naujų organizacijų.
 
Į kitus socialinius pusryčius, kurie vyks rugpjūčio 23 d., galite registruotis:

0 Comments