Facebook Pixel Image

Dvylikos seminarų ciklas integracijai į darbo rinką

Ar pasiruošimas įsiliejimui į darbo rinką gali būti smagus? Žinoma! VšĮ “Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biure” įsibėgėja DVYLIKOS SEMINARŲ CIKLAS, skirtas padėti ieškotis darbo, drąsiai dalyvauti darbo pokalbyje, įsitvirtinti savo KARJEROS kelyje.
 
Savivertės temai pasitelkėme forumo teatro metodą, kur nuo bendravimo, paprastų judesių, susikaupimo žaidimų pereinama prie vaidybos ir galiausiai aptariami ASMENINIAI IŠŠŪKIAI. Šis metodas leidžia pažvelgti į save iš šono ir atrasti ne tik savo silpnąsias puses, bet ir GEBĖJIMUS. 
 
Mūsų socialinis darbuotojas Gediminas Šemeta jau įvaldęs šį unikalų būdą. Neliko nei vieno sėdinčio ir stebinčio – jaunimas lengvai peržengė KOMFORTO ZONĄ ir sukūrė savotišką teatrą.
 
Šįkart rinkosi Šiaulių miesto ir regiono jaunuoliai, kurie dalyvauja mūsų jaunimo projektuose “SEPAL” ir “Teigiamas efektas”.
 
GALITE PRISIJUNGTI! Kviečiame dalyvauti šiuo metu nedirbančius ir nesimokančius jaunuolius. Kai kurie seminarai vedami ir suaugusiesiems ar negalią turintiems žmonėms.
 
Vesime seminarus TEMOMIS apie socialinius įgūdžius, tinklaveiką, savęs pateikimo įgūdžius, atsparumą socialiniam spaudimui, pasirengimą pokyčiams, iniciatyvumą, imitacinį pokalbį ir kt.
 
KONTAKTAI registracijai:
Ieva Šimaliūtė-Gaidukevičienė
867688421, i.simaliute@zispb.lt
 
Jaunuoliai, norintys dalyvauti šiuose seminaruose, mūsų projektuose ar veikloje gali užpildyti šią formą:

0 Comments