Vertimo paslaugos

VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biure teikiamos kokybiškos, operatyvios ir profesionalios vertimo raštu ir žodžiu paslaugos. Daugiausia verčiame iš / į anglų kalbą. Prireikus bendradarbiaujame su kitų kalbų vertėjais, todėl galime pasiūlyti ir vertimą iš / į kitas kalbas.

Verčiame įvairių sričių ir pobūdžio tekstus: teisinius, ekonominius, medicininius, techninius, grožinius tekstus. Taip pat įvairius dokumentus (diplomus, atestatus, liudijimus, pažymas ir t.t.)

Atvyksta partneriai iš užsienio? Siūlome ir vertėjavimo  žodžiu paslaugas konferencijose, susitikimuose, seminaruose ir pan.


Kitos paslaugos:

Redagavimas.  Visus  vertimus redaguoja patyrę redaktoriai, užtikrinantys nepriekaištingą kalbos kokybę.  Siūlome gramatinių klaidų taisymo, stiliaus koregavimo ar kitas teksto keitimo paslaugas, atsižvelgiant į užsakovo tikslą ir pageidavimus;

Išverstų tekstų redagavimas. Vertimai (užsakovo pageidavimu) pateikiami redaguoti lietuvių kalbos redaktorei. Redaktoriai atidžiai peržiūri tekstus, ištaiso rašybos, skyrybos ir kalbos kultūros klaidas, patikrina ir suvienodina terminiją, pakoreguoja stilių. 

Maketavimas. Pagal poreikius galime sumaketuoti išverstą ar Jūsų sukurtą tekstą.